Przesuń zdjęcie

GALERIA EFEKTÓW

BASIC

PREMIUM

BARWIENIE/ODŚWIEŻANIE

Czy wiesz ile pieniędzy zamrażasz w ubraniach, które lądują na dnie Twojej szafy? Każdy z Nas ma ten sam problem – ubrania, które są za duże, za małe, w złym kolorze, niepraktyczne lub po prostu takie, które nam się znudziły. Nikt nie zastanawia się nad tym, że marnujemy w ten sposób nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim środowisko.  Świadome zakupy to umiejętność, którą nabywa się przez lata. W erze „Instant” i „Online” koncerny odzieżowe nakłaniają nas do ciągłego zmieniania trendów oraz nieprzemyślanych zakupów.

Podążając odwrotnym nurtem Jeans Aid uratuje Twoje zapomniane, za duże, za małe, stare, uszkodzone czy znudzone ubrania jeansowe.

Jak to działa

WYSYŁASZ ZDJĘCIE

Wysyłasz nam zdjęcie na info@jeansaid.com. Nasi specjaliści podpowiadają Ci co zrobić z Twoją odzieżą i wyceniają usługę.

PODEJMUJESZ DECYZJĘ

PŁACISZ

Podaną kwotę oraz koszt przesyłki wpłacasz na numer konta: 68 2490 0005 0000 4530 8661 6366 Limar Jeans Sp. z o.o. ul. 1- go Maja 21, 42-200 Częstochowa. PAMIĘTAJ, aby w tytule przelewu wpisać RENOWACJA oraz swoje IMIĘ i NAZWISKO.

OPISUJESZ PRZESYŁKĘ

Do przesyłki wrzucasz kartkę z Twoimi danymi: adres zwrotny do wysyłki, Twój adres email i Twój nr telefonu.

WYSYŁASZ

Wysyłasz do nas paczkę

ODBIERASZ

Przesyłamy odzież z powrotem do Ciebie.